Bize olmaz deme

Bu gelişmeler karşısında sektör ne yaptı? Simet’i sevmeyeneler zaten çok memnun, ohh iyi oldu diyorlar, sevip sevmeme bir kenara bu güne kadar bu marka ürünleri Simet’ten alanlar ne yapıyor? Hangisi ucuza verirse ondan alıyor. İtiraz eden, ses çıkaran yok, alkış var. Bu durumu inceleyip haklının yanında olmaya çalışan STK’mız var mı ? yok.

Daha Fazla Oku

ZORDUR İYİ OLMAK

Buraya “iyilik” kelimesinin sözlük anlamını yazmakla başlamak istemedim. Derinlemesine bilgim olmayan felsefi ve sosyal yönlerini de vurgulamam hiç uygun olmazdı. Ben hep iyiliğin, iyilik yapmanın ve iyi insan olmanın yaşanılmış hikayelerini paylaşan olmak istedim.

Daha Fazla Oku

Sürekli güncellenecek tavsiye sitelerim

Bilgi paylaştıkça değerlenir.

Daha Fazla Oku

Son Kale çatırdıyor..

İlk defa bir ülkenin pasaport polisinin gülümseyerek hoş geldiniz dediği ülkeydi Küba. Özellikle seçilmiş güzel hanımefendi polisler arasından ilerleyerek sıcak ve doğası muhteşem ülkeye adım attım.

Daha Fazla Oku

Montenegro, bildiğimiz Karadağ

Yugoslavya’nın dağılması ile ortaya çıkan ülkelerden biri Karadağ, nüfusu 650.000 civarında, yatırımcıların, rantçıların, serbest dolaşım peşinde olanların, turistlerin yani özetle herkesin gözdesi, neden mi, anlatayım.

Daha Fazla Oku